EXPO PROPERTY GROUP

Jesteśmy kompleksowym dostawcą usług w branży nieruchomości i największy w Polsce organizator Targów Nieruchomości i Budowa Domu (9 miast: Warszawa, Łódź, Olsztyn, Gdańsk, Bydgoszcz, Katowice, Chorzów, Wrocław i Kraków) oraz Targów Home Design

_

WSPÓŁPRACA

Nasi pracownicy są najważniejszą wartością w firmie, to właśnie oni tworzą niepowtarzalną atmosferę w pracy, która sprawia że każdy dzień jest wyjątkowy, a dzięki ich pracowitości i zaradności mamy na koncie liczne sukcesy oraz dynamiczny rozwój organizacji. Każdemu z pracowników dajemy swobodę działania oraz kredyt zaufania, a motywujemy do działania poprzez atrakcyjne systemy prowizyjne i premiowe! Skupiając się na rozwoju naszych pracowników zapewniamy szkolenia, dzięki którym podnoszą kwalifikacje zarówno w zakresie wiedzy merytorycznej, jak i umiejętności interpersonalnych.

Poszukujemy osób otwartych, zorganizowanych, lubiących wyzwania i mających niezliczone pokłady energii i entuzjazmu, a przy tym zależy Ci na rozwoju to zgłoś się do nas!

_

DLACZEGO EXPO PROPERTY?

  • Działamy już od 10 lat na rynku
  • Zatrudniamy najlepszych pracowników z branży
  • Jesteśmy otwarci na Twoje innowacje
  • Nagradzamy osiągnięcia
  • Dbamy o rozwój pracowników

_

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Doceniamy wartościowych pracowników. Nasza firma potrzebuje specjalistów najróżniejszych dziedzin, wśród nich m. in.: handlowców, kierowników projektu przez specjalistów ds. organizacji i marketingu. Zgłoś się do nas na praca@expoproperty.pl!

 

 


AKTUALNE OGŁOSZENIA:

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko kierownik ds. rozwoju projektów (Gdańsk i Kraków) – miejsce pracy w oddziale w Łodzi lub Warszawie oraz Key Account Managerów na terenie całej Polski.